Tradiční výrobce vinohradnických sloupků

 
 

 

 

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

 

 

Naší hlavní činností je KOVOVÝROBA – zejména válcování ocelových otevřených profilů za studena. Dále skladujeme a dodáváme PRŮMYSLOVÁ HNOJIVA a současně poskytujeme laboratorní služby související se zemědělstvím. Jsme stabilní společností se zkušeností několika desítek let v oboru. Patříme k významným firmám v daném odvětví, a to jak v regionu, tak v celé České republice.

 

Historie

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí vznikl transformací v roce 1992 - ze společného zemědělského podniku (založeného v roce 1974). Původním prioritním zaměřením podniku bylo zajišťování průmyslových hnojiv a zemědělských služeb pro Valašský region. Po vzniku akciové společnosti dochází k postupnému omezení činností pro zemědělce a nosným programem společnosti se stává KOVOVÝROBA.

 

Současnost

Veškerá činnost firmy je soustředěna do vlastního areálu ve Valašském Meziříčí. Nacházíte se zde jak budova vedení společnosti, tak výrobní haly pro kovovýrobu, sklady, zásobníky pro středisko Agrocentra. Disponujeme vlastní železniční vlečkou. V areálu se rovněž nachází dvě společnosti, ve kterých má společnost Agropodnik majetkovou účast, a to Bioplynová stanice, spol. s r.o. Valašské Meziříčí a TERMOLUX, s.r.o. (výrobce oken a plastového potrubí).

 

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí zaujímá vedoucí postavení v České republice v oblasti válcovaných ocelových profilů pro stavební zárubně. Středisko Kovovýroby a válcování splňuje požadavky normy systému managementu kvality ISO 9001.

 
 

Naše konstrukce - Vaše spokojenost

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Neváhejte nás kontaktovat

 
Napište nám
 
 

 
code

 

 

Copyright © 2015 - 2023, Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí. Všechna práva vyhrazena.